čistá pleť

1.  OXYBRÁZIA


OXYBRÁZIA

OXYBRÁZIA - nazýva sa aj mikrodermabrázia na princípe vody a kyslíka, je forma mechanického peelingu, pri ktorom sa ako prostriedok na odstránenie zrohovatenej pokožky využíva prúd rozptýlených kvapôčok fyziologického roztoku a aplikuje sa pomocou stlačeného vzduchu špeciálnym aplikátorom. Toto ošetrenie je účinným a úplne bezpečným spôsobom ako odstrániť zrohovatenú pokožku, ktoré môžu absolvovať aj osoby s rozšírenými cievkami na pokožke, alebo s jemnou a citlivou pleťou. Základným účinkom oxybrázie je odstránenie zrohovatených vrstiev pokožky, vďaka čomu sa obnovuje proces obnovy buniek, čiže hojenie pokožky.

Opakovaná aplikácia ošetrenia pôsobí aj na zamšu, podporuje syntézu kolagénových a elastických vláken. Vďaka tomu sa zvyšuje pružnosť pokožky a vyhladzujú sa povrchové vrásky. Oxybrázia urýchľuje odstraňovanie komedonov, redukuje mazotoky a pôsobí na anaeróbne baktérie, ktoré spôsobujú akné.

Okrem odstránenia zrohovatenej pokožky sa pri oxybrázii využíva aj terapia chladom, ktorá sceľuje a posilňuje steny cievok, vďaka tomu je toto ošetrenie bezbolestné v porovnaní s diamantovou alebo korundovou mikrodermabráziou.

ÚČINKY OXYBRÁZIE:

 1. Hydratuje a okysličuje pokožku
 2. Čistí a dezinfikuje pokožku (hĺbkový a povrchový peeling)
 3. Posilňuje a sceľuje cievky
 4. Napomáha liečbe rosacey
 5. Zmierňuje príznaky akné (eliminuje anaeróbne baktérie)
 6. Zmierňuje zápalové stavy pokožky
 7. Zjemňuje jazvy po akné a pigmentové škvrny
 8. Zjemňuje celulitídu a zmenšuje strie (hydrodynamická studená masáž) účinnejšie ako klasická masáž
 9. Účinne zmierňuje mazotoky (stabilizuje činnosť mazových žliaz)
 10. Zlepšuje pigmentáciu pokožky
 11. Vyhladzuje vrásky
 12. Revitalizuje pokožku

2. ULTRA-DERMABRAZIA

ULTRA-DERMABRÁZIA

ULTRA-DERMABRAZIA - táto novo vyvinutá hlavica, v kombinácii so špeciálnymi ultrazvukovými frekvenciami prístroja Twotec, veľmi jemne odstraňuje vrchné vrstvy pokožky pre sviežejšiu a mladistvejšiu pleť. Okrem iného, zmenšuje póry, čo je veľmi prospešné pre aknóznu pleť. Metóda môže byť použitá pri akomkoľvek kozmetickom ošetrení - omladenie pleti, hyperkeratóza, zjazvenie, slnkom poškodená pokožka, ako aj celkové zlepšenie obrazu pokožky.

ULTRA-DERMABRAZIA je tiež ideálnou prípravou pred následným ošetrením ultrazvukom a ďalšími kozmetickými ošetreniami.

Prečo je ultra-dermabrázia účinnejšia ako mikrodermabrázia?

Okrem použitia bežnej mikrodermabrázie má ultradermabrázia výhodu, že počas mikrodermabrázie môžu byť aktívne látky zavedené do kože počas ultrazvuku. Je tiež možné podporiť prietok krvi súčasným použitím vysokonapäťových impulzov a posilniť svalové tkanivo. Mikrodermabrázia, ultrazvuk, elektroporácia a elektrostimulácia - to všetko súčasne pri jednej liečbe!

Ultra-dermabrázia stimuluje vlastný systém na opravu buniek na výrobu kolagénu, elastínu a nových kožných buniek. Príznaky starnutia pokožky sa znižujú a súčasne sa zjemňuje pokožka.

cena:

ČISTÁ PLEŤ

OXYBRÁZIA

1. - ošetrenie tváre - samostatne

15  EUR

2. - ošetrenie tváre - doplnok k ošetreniam

10  EUR

ULTRA-DERMABRÁZIA

3. - ošetrenie tváre - doplnok k ošetreniam


5  EUR

už nečakám